Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan EHİL İZOLASYON standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır.  EHİL İZOLASYON müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yalıtım anlayışını, kusursuz izolasyon sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Ehil İzolasyon, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak İzolasyon ve Yalıtım sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz
* Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,
* Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,
* Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,
* Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,
* Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
* Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,
* Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,
* Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak,
* Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

Ehil Grup Web Sitelerimiz:

www.ehilgrupizolasyon.com.tr 

www.ehilizolasyon.com.tr

www.ehilizolasyon.com